Witaj w Heres

Integrujemy oraz zapewniamy wsparcie i rozwój

O nas

Historia powstania

Spółka HERES działa na rynku od sierpnia 2011 roku. Okoliczności powstania spółki koncentrują się wokół połączenia wiedzy jej współwłaścicieli, celem wdrażania na rynek nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branży hotelarskiej, farmaceutycznej oraz medycznej. Firma Heres dysponuje doświadczeniem i  wiedzą techniczną które pozwalają na skuteczne wspieranie działalności naszych klientów oraz uzupełnianie ich zasobów.

Czym się zajmujemy?

Dla naszych klientów organizujemy wyjątkowe pobyty z kuracją prastara.pl

Tworzymy oprogramowanie z zakresu IT dla firm medycznych oraz farmaceutycznych.
Firma Heres oferuje również usługi w zakresie rozwoju i zarządzania aplikacjami, strategii IT, rozwiązań typu business intelligence, jak również zapewniania badania jakości dostarczonych usług. Wspólnie z naszymi klientami i specjalnie dla nich możemy zaprojektować oraz wdrożyć aplikacje, których funkcjonalność zaskoczy innowacyjnością i użytecznością. Po wdrożeniu projektu zapewniamy dalsze wsparcie oraz rozwój naszego oprogramowania. 

Nasze doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, ogromne zaangażowanie, pasja do tworzenia oraz znajomość najlepszych wzorców projektowych pozwalają nam na powstawanie wyjątkowe realizacji, w tym serwisów internetowych z integrowanymi z systemami informatycznymi. Dostarczamy rozwiązania internetowe w pełni dostosowane do potrzeb klientów, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach.

Technologie z których korzystamy

Aktualnośći