Witaj w Heres

Tworzymy, wdrażamy, integrujemy oraz zapewniamy wsparcie
i rozwój naszego oprogramowania

O nas

Historia powstania

Spółka HERES działa na rynku od sierpnia 2011 roku. Okoliczności powstania spółki koncentrują się wokół połączenia wiedzy jej współwłaścicieli, celem wdrażania na rynek nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla branży farmaceutycznej oraz medycznej. Firma Heres dysponuje wiedzą techniczną i umiejętnościami programistycznymi, które pozwalają na skuteczne wspieranie działalności naszych klientów oraz uzupełnianie ich zasobów IT.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy oprogramowanie z zakresu IT dla firm medycznych oraz farmaceutycznych.
Firma Heres oferuje również usługi w zakresie rozwoju i zarządzania aplikacjami, strategii IT, rozwiązań typu business intelligence, jak również zapewniania badania jakości dostarczonych usług. Wspólnie z naszymi klientami i specjalnie dla nich możemy zaprojektować oraz wdrożyć aplikacje, których funkcjonalność zaskoczy innowacyjnością i użytecznością. Po wdrożeniu projektu zapewniamy dalsze wsparcie oraz rozwój naszego oprogramowania.  

Nasze doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie, ogromne zaangażowanie, pasja do tworzenia rozwiązań w sektorze IT oraz znajomość najlepszych wzorców projektowych pozwala naszym programistom tworzyć serwisy internetowe oraz integrować je z dowolnymi systemami informatycznymi. Dostarczamy rozwiązania internetowe w pełni dostosowane do potrzeb klientów, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach.

Technologie z których korzystamy

Aktualnośći


Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego nowego roku 2021, dziękujemy naszym klientom za współpracę i życzymy radosnych zdrowych i szczęśliwych świąt.

Czytaj więcej

Praca Zdalna

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, wprowadziliśmy pracę zdalną aby zapobiegać rozprzestrzenianu się wirusa COVID-19.

Czytaj więcej

Wdrożenie e-usługi Mediforte

Aktualnie firma HERES wdraża autorską e-usługę np. Mediforte - narzędzie umożliwiającego zautomatyzowany proces tworzenia i przekazywania informacji

Czytaj więcej