HERES

definicja jakości, czyli

GODPOARSTWO ROLNE HERES

O NAS

Witajcie Kochani !

Mam na imię Antoni, a miejsce które widzicie, zapoczątkowali moi rodzice. Własnymi rękoma zaczęli przełomowy remont dworu, domu rządcy, oranżerii, kaplicy ariańskiej, oraz reszty posiadłości, w której skład wchodzą m.in zabytkowy park, stawy i ogrody.

Po latach ciężkiej pracy, ale i niesamowitych przygód miejsce zaczęło przybierać dawny urok. Teraz wspólnie łącząc siły tworzymy dawne gospodarstwo, manufakturę, ale również historię, tradycję i lepszy start dla pokoleń.

Dorastając w miejscu gdzie zapał do pracy zwyciężał nad pojęciem „nieosiągalne” wiem, że każdego człowieka od celu może oddalić jedynie brak motywacji lub zdrowia. Dlatego dbając o te te czynniki, a zawsze przykładaliśmy szczególną uwagę do zdrowego odżywiania.

Tak też powstał nasz rodzinny ogródek, który cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, że postanowiłem rozwinąć nasze małe, domowe uprawy tak, by móc się dzielić rownież z Wami. Od pojedynczych produktów dla rodziny aż po SKLEP i KLUB HERES, który zapewnia regularny dostęp do naszych sezonowych zbiorów, świeżo przygotowanej żywności a nawet indywidualne wsparcie dla osób z ograniczeniami w diecie oraz dostęp do forum, gdzie razem tworzymy niesamowitą społeczność, dzielimy się wiedzą i wspólnie pracujemy nad możliwościami oferty!